OFERTA Pompy ciepła
Pompy ciepła

Dział pomp ciepła realizuje kompleksowe systemy ogrzewania budynków z wykorzystaniem pomp ciepła. Współpracujemy z firmą Danfoss i PPC pompy. Na podstawie danych od klienta wykonujemy własne obliczenia i dobieramy wszystkie elementy systemu odpowiednie do zapotrzebowania. Przystępując do realizacji systemu dostosowujemy tempo prac do postępów budowy obiektu, co stwarza możliwość rozłożenia w czasie wykonania poszczególnych elementów systemu.

Oferta obok instalacji kotłowni z pompą ciepła zawiera:
  • górne źródło ciepła – na ogół w postaci ogrzewania podłogowego

  • dolne źródło ciepła – realizowane jako gruntowe kolektory pionowe w technologii wypracowanej na setkach instalacji w Niemczech przez blisko 20 lat

  • spięcie i uruchomienie systemu, wraz z instruktażem obsługi


  • Na wykonane prace dostarczamy dokumentację powykonawczą i udzielamy gwarancji, a także serwisujemy wykonane instalacje. Obecnie Nanoterm rozszerzył swoją ofertę o system rekuperacji dopinając gospodarkę temperaturową obiektów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.nanoterm.pl Wypełniając i wysyłając do nas ankietę zapytanie ofertowe mogą Państwo bezpłatnie otrzymać ofertę na realizację całego systemu.