Lightbox Example
SPRZEDAŻ SPRZĘTU Informacje o sprzedaży ruchomości
Informacje na temat sposobu sprzedaży majątku Nanotel s.a. w restrukturyzacji:

Nanotel s.a. w restrukturyzacji informuje, że rozpoczęto proces sprzedaży mienia należącego do spółki i wchodzącego w skład masy sanacyjnej. Przedmiotem sprzedaży są pojazdy, maszyny i urządzenia budowlane. Tabela z listą dostępnego na dany moment sprzętu będzie na bieżąco aktualizowana i znajduje się poniżej. W przypadku wystąpienia problemów z otworzeniem załącznika ( wyświetli się szara strona) prosimy o kliknięcie prawym przyciskiem myszy "Zapisz jako".
Oferty kupna sprzętu proszę składać na adres:
inwestorzy@nanotel.pl
Kontakt w sprawie szczegółów oferty w godzinach 8-16:
Ireneusz Szalek 728 38 54 90
Po wysłaniu na wskazany adres e-mail zgłoszenia lub oferty zakupu sprzętu ustalimy z Państwem termin, w którym osobiście można go zobaczyć. Sprzęt znajduje sie na terenie należącym do firmy Viking w Jeszkowicach przy ul. Głównej 61. Ze względu, że miejsce to oddalone jest kilkanaście kilometrów od siedziby firmy we Wrocławiu, nie zawsze będzie możliwość umówienia się na spotkanie "od ręki". Dlatego też w miarę możliwości chemy umawiać się na spotkania z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Warunki i termin sprzedaży pojazdów i maszyn znajdujących się w leasingu będą ustalane indywidualnie. Prosimy nie zabierać ze sobą gotówki. Dokonanie płatności będzie możliwe tylko i wyłącznie przelewem na wskazane konto.

NANOTEL S.A. w restrukturyzacji zastrzega sobie prawo do zamian w treści informacji na temat sprzętu wystawionego na sprzedaż w dowolnym terminie i bez podania przyczyny.